Magazynier

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa magazynu
• rozładunek i załadunek materiału do produkcji modułów łazienkowych
• prawidłowe rozmieszczenie materiałów na magazynie
• przygotowywanie materiałów do produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

• doświadczenie na ww. stanowisku
• aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT
• prawo jazdy kategorii B
• dobra organizacja własnej pracy
• gotowość do poszerzania umiejętności zawodowych
• umiejętność współpracy

Oferujemy:

• możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• miłą atmosferę w pracy
• niezbędne narzędzia pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 530 691 161 - Anna

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyBathroom.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rady Bathroom sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Imię i nazwisko
*E-mail
Telefon
Załącznik CV
*Wiadomość
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo