Ready Bathroom - unusual solutions of bathroom industry

język: Polski English
przejdź do galerii, aby przejrzeć nasze produkty

Czym są modularne łazienki?

Modularne łazienki są idealnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, w przypadku gdy konieczne jest zbudowanie wielu łazienek na znacznej przestrzeni, na przykład w dużych domach, halach usługowych czy biurowcach. Łazienka dostarczana jest klientowi jako jeden moduł, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania. Rozwiązanie to jest również znacznie szybsze, gdyż jak dowiodły nasze badania, czas wykonania łazienki modularnej od złożenia zamówienia do jej przygotowania do użytku jest nawet do 20% krótszy niż w przypadku budowania łazienki w sposób tradycyjny.

Jest to znaczna oszczędność czasu, jednak nie oznacza to niskiej jakości, czy produkowania nieciekawych lub nieefektywnych pomieszczeń. Każda z łazienek, mimo że budowane są one w modułach może zostać dokładnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta w oparciu o udostępniane przez nas możliwości modyfikacji.

Naszej firmie udało się połączyć szybkość montażu dużych ilości łazienek z uzyskaniem wysokiej jakości oraz możliwości pełnej modyfikacji elementów składowych łazienek modularnych! Jeżeli przekonaliśmy Państwa co do naszych produktów, i chcą się Państwo przyjrzeć i bliżej, zapraszamy do sekcji Galeria, w której przedstawione są nasze projekty i realizacje. Jeżeli po obejrzeniu ilustracji, zdecydują Państwo, że nasze modularne łazienki są dokładnie tym, czego Państwo szukali, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przy użyciu danych zawartych w zakładce Kontakt.