Ready Bathroom - unusual solutions of bathroom industry

język: Polski English
przejdź do galerii, aby przejrzeć nasze produkty

Etapy zamówienia

Etapy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zdecydują się Państwo nabyć jeden z naszych produktów zostały przemyślane w taki sposób, aby możliwa było szybkie i efektywne wykonanie zlecenia i aby mogli Państwo jak najszybciej cieszyć się swoją wysokiej jakości modularną łazienką z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Nie mamy przed klientami żadnych tajemnic, więc na naszej stronie prezentujemy Państwu dokładny przebieg każdego składanego u nas zamówienia, od momentu jego złożenia, aż do zakończenia prac wykończeniowych. Oto jak wygląda realizacja zamówienia w naszym systemie:

Jednak to nie wszystko ! Nasza firma zapewnia Państwu przywileje, jakie ciężko będzie znaleźć w przypadku współpracy z konkurencją. Zapewniamy Państwu możliwość odstąpienia od projektu, jeżeli zmienią Państwo zdanie co do realizacji w ciągu 2 do 3 dni. W takim samym czasie możliwe jest dokonanie wszelkich potrzebnych poprawek czy zmian w zleconym projekcie. Przez cały proces realizacji zamówienia mają Państwo wgląd w stan wykonania własnych łazienek modułowych, dzięki czemu możliwe jest dokładne skoordynowanie prac budowlanych lub remontowych. Wszystkie te przywileje są całkowicie bezpłatne!

Zapewniamy, że ciężko będzie znaleźć drugą firmę, która zaoferuje Państwu tak korzystne warunki współpracy! Łącząc doskonale przemyślany proces produkcji i realizacji zamówienia z wykorzystaniem w naszej pracy wiedzy i umiejętności doświadczonych fachowców, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów i wykonać największe zlecenia!